grafinet-oy-yhteystiedot

Grafinet Oy

Osoite Koivuhaantie 16, 01510 Vantaa
Puh. 0404 178 331
Sähkoposti asiakaspalvelu@grafinetoy.fi
Y-tunnus 0818124-8

Forssan varasto
Esko Aaltosen katu 2, 30100 Forssa

Myynti

0404 178 331 | myynti@grafinetoy.fi

Joni Virtanen

toimitusjohtaja, myynti
Puh. 040 218 6151
joni.virtanen@grafinetoy.fi

Samu Virtanen

myynti
Puh. 040 164 3184
samu.virtanen@grafinetoy.fi

Huolto

0404 177 331 | huolto@grafinetoy.fi

Jarmo Virtanen

huolto
Puh. 040 900 3037

Harri Leinonen​

huolto
Puh. 040 164 3037

Wille Jalonen​

huolto
Puh. 040 188 7285

Asiakaspalvelu ja laskutus

Mirva Virtanen

Mirva Virtanen

asiakaspalvelu ja laskutus
Puh. 040 164 1907
mirva.virtanen@grafinetoy.fi

×

Cart

Konehaku

Etkö löytänyt sivuiltamme sopivaa konetta?

Jätä meille tiedot hakemastasi laitteesta ja anna meidän etsiä sinulle vaihtoehtoja laajan kumppaniverkostomme kautta. Palvelu on sinulle täysin ilmainen eikä sitouta sinua mihinkään.