Grafinet Oy – yhteystiedot

grafinet-oy-yhteystiedot

Grafinet Oy

Osoite Kovuhaantie 16, 01510 Vantaa
Puh. 0404 178 331
Sähkoposti asiakaspalvelu@grafinetoy.fi
Y-tunnus 0818124-8

Forssan varasto
Esko Aaltosen katu 2, 30100 Forssa

Myynti

0404 178 331 | myynti@grafinetoy.fi

Joni Virtanen

Joni-Virtanen-web2

toimitusjohtaja, myynti
Puh. 040 218 6151
joni.virtanen@grafinetoy.fi

Samu Virtanen

Samu-Virtanen-web2

myynti
Puh. 040 164 3184
samu.virtanen@grafinetoy.fi

Huolto

0404 177 331 | huolto@grafinetoy.fi

Jarmo Virtanen

huolto
Puh. 040 900 3037

Harri Leinonen​

huolto
Puh. 040 164 3037

Wille Jalonen​

huolto
Puh. 040 188 7285

Kari Sainio​

huolto
Puh. 0500 460 601

ROWE-suurkuvalaitteet

Rowe-myynti​

0404 178 331 | myynti@grafinetoy.fi

Rowe-huolto ja -tuki​

0404 177 331 | huolto@grafinetoy.fi

Jari-Jukka Aalto

Rowe-myynti PK-seutu
Puh. 040 418 0091
jj.aalto@grafinetoy.fi

Asiakaspalvelu ja laskutus

Mirva Virtanen

asiakaspalvelu ja laskutus
Puh. 040 164 1907
mirva.virtanen@grafinetoy.fi

This post is also available in: englanti