Grafinet Oy – yhteystiedot

grafinet-oy-yhteystiedot

Grafinet Oy

Osoite: Koivuhaantie 16, 01510 Vantaa
Puhelin: 0404 178 331
Sähköposti: asiakaspalvelu@grafinetoy.fi
Y-tunnus: 0818124-8

 


Myynti ja asiakaspalvelu

0404 178 331 | myynti@grafinetoy.fi | asiakaspalvelu@grafinetoy.fi

Joni Virtanen

joni-kuva-bw
toimitusjohtaja, myynti uudet laitteet
Puh. 040 218 6151
joni.virtanen@grafinetoy.fi

 

Samu Virtanen

samu-bw

myynti käytetyt laitteet, tarvikkeet ja varaosat
Puh. 040 164 3184
samu.virtanen@grafinetoy.fi


Huolto

0404 177 331 | huolto@grafinetoy.fi

Jarmo Virtanen

jarmo-virtanen
huolto
Puh. 040 900 3037
jarmo.virtanen@grafinetoy.fi

 

Harri Leinonen
harri-leinonen

huolto
Puh. 040 164 3037
harri.leinonen@grafinetoy.fi

 

Kari Sainio
huolto
Puh. 0500 460 601


Markkinointi / Laskutus

Mirva Virtanen
Puh. 040 1641907
mirva.virtanen@grafinetoy.fi


ROWE-suurkuvalaitteet

0404 178 331 | tuki@rowe.fi

This post is also available in: englanti